Cabir Deluxe Hotel Sapanca

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Detaylar

Şık ve gözlerden uzak, ailenizle birlikte geçirebileceğiniz konforlu ve kaliteli tatil deneyimine hazır olun. Sapanca’nın 5 yıldızlı yeni oteli olan Cabir Deluxe Hotel, konfor anlayışınızı değiştirecek.

Odalar

Cabir Deluxe Hotel’de 100 oda bulunmaktadır. Bu odaların 22’si süit, diğer odalarımız ise göl ve bahçe manzaralı olmak üzere siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Restoran

Sapanca Gölü’nün eşsiz panoramik manzarasına sahip restoranıyla Cabir Deluxe Hotel, özenle hazırlanmış menülerini siz değerli misafirlerine sunmaktadır.

Lotus Spa Merkezi

Bay ve bayan tüm alanların (havuz, hamam, sauna, buhar odası, tuz odası, fitness center, masaj odaları) birbirinden ayrı olduğu Lotus SPA Merkezi, birbirinden farklı masaj çeşitleri ve VIP aile odaları ile her dönemde ruhunuza huzur vücudunuza zindelik veriyor.

ODALARIMIZ

Cabir Presidential Suite

Cabir Presenditional Suite Sapanca Gölü manzarası ile otelimizin en özel odasıdır.Genişliği 80 m² dir.1 yatak odası ve 1 oturma odasına sahip olduğundan 5 kişilik bir aile rahatça konaklayabilir. Bununla birlikte Sapanca Gölü manzaralı terası ve Terasta bulunan JACUSSİ ile sizleri eşsiz bir tatil deneyimine davet ediyor.

Premium Deluxe with Terrace

Premium Deluxe with Terrace tamamı Sapanca Gölü manzaralı 45 m² genişliğe sahip,Teraslı ve terasta JACUSSİ bulunan deluxe bir odadır.

Queen Deluxe

Qeen Deluxe konforlu ve şık donanımının yanında tamamı Sapanca Gölü manzaralı, 40 m² genişliğe sahip banyosu JACUSSI’li bir odadır.

Deluxe Suite

Deluxe Suite Odalarımız tamamı Sapanca Gölü manzaralı 1 yatak odası ve 1 oturma odasına sahip genişliği 50 m² bir odadır.

Diğer Otellerimiz