Hotel ON7 Sakarya

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Detaylar

Sakarya’nın hızla gelişen ilçesi Serdivan’ın kalbinde konumlanmış iş dünyasının merkezinde yer alan, büyük alışveriş merkezlerine sadece birkaç dakika mesafede bulunan Hotel ON7 Sakarya, konforlu 78 odası ve yüksek teknolojiye sahip toplantı salonlarıyla iş veya turistik amaçlı seyahat edenler için mükemmel bir seçim.

Dünyaca ünlü Türk Misafirperverliği’nin en iyi örneğini sunma hedefiyle yola çıkan Hotel ON7 Sakarya, üst düzey hizmet anlayışı, göz dolduran mimari tasarımı ve modern çizgileriyle unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşatıyor.

ODALARIMIZ

Standart Oda

Büyüklükleri 22 m² olan 60 adet Standart odalarımız 2 kişiye kadar konaklama imkanı sunuyor. Gri, kahve ve siyah tonlarının kusursuz uyumu ile döşenmiş ferah odalarımızda özel olarak tasarlanmış mobilyalar ve aydınlatmalar, panjurla örtülebilen camlı banyolar, özel tasarlanmış estetik karo halı, el yapımı duvar dekorasyonu, yumuşak aydınlatma ve stil sahibi çağdaş sanat eserleri bulunuyor.

*Engelli Odası; dizaynı standart odalarımızla aynı olan bu odamızın kapıları, engelli misafirlerin rahat edebilmesi için geniş tutulmuş ve banyolar özel olarak tasarlanmıştır.

Deluxe Oda

Otelimizin ara katlarında bulunan ve 27 m² büyüklüğündeki 2 adet Deluxe odamız 3 kişiye kadar konaklama imkanı sunuyor. Gri, kahve ve siyah tonlarının kusursuz uyumu ile döşenmiş ferah odalarımızda özel olarak tasarlanmış mobilyalar ve aydınlatmalar, panjurla örtülebilen camlı banyolar, özel tasarlanmış estetik karo halı, el yapımı duvar dekorasyonu, yumuşak aydınlatma ve stil sahibi çağdaş sanat eserleri bulunuyor.

Suite Oda

35 m² büyüklüğündeki 2 adet Suite odamız 3 kişiye kadar konaklama imkanı sunuyor. Gri, kahve ve siyah tonlarının kusursuz uyumu ile döşenmiş ferah odalarımızda özel olarak tasarlanmış mobilyalar ve aydınlatmalar, panjurla örtülebilen camlı banyolar, özel tasarlanmış estetik karo halı, el yapımı duvar dekorasyonu, yumuşak aydınlatma ve stil sahibi çağdaş sanat eserleri bulunuyor.

Rooftop Deluxe Oda

Otelimizin en üst, çatı katında bulunan ve 27 m² büyüklüğündeki 16 adet Deluxe Plus odamız 3 kişiye kadar konaklama imkanı sunuyor. Gri, kahve ve siyah tonlarının kusursuz uyumu ile döşenmiş ferah odalarımızda özel olarak tasarlanmış mobilyalar ve aydınlatmalar, panjurla örtülebilen camlı banyolar, özel tasarlanmış estetik karo halı, el yapımı duvar dekorasyonu, yumuşak aydınlatma ve stil sahibi çağdaş sanat eserleri bulunuyor. Ayrıca her Deluxe Plus odamızda, Sakarya şehrinin doğal ve tarihi güzelliklerinden olan bir mekan, konaklamanız süresince sizlere eşlik ediyor.

Diğer Otellerimiz