Naturel Stone Villaları

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Detaylar

Doğa içinde kuş seslerinin yankılandığı doğayla iç içe olabileceğiniz bir ortam. Etraftan ve diğer villalardan kesinlikle görülmeyen bahçe ve havuzlar muhafazakar aileler tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Naturel Stone Villaları adını doğal bir taş alır.

Konaklamanızı muhteşem bir tatil anısına dönüştüren Naturel Stone Villaları doğanın tam da kalbinde yer alır. Şehir hayatından bir nebze de olsa uzaklasmak için ideal olan tesisimiz, kişiye özel korunaklı villaları ve glamping konsepti ile hizmet vermektedir. Konaklamanız boyunca kendinizi doğanın içinde hissedeceğiniz tüm villalarımız aile odası şeklinde tasarlanmıştır.Tesisimizde toplam 8 farklı villalamız mevcutur.Bu villalarımız 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde olup çekirdek aileler ve kalabalık arkadaş grupları için uygundur. Konfor ve şıklığı bir arada bulunduran villalarımız, modern atmosferleriyle keyifli bir tatil geçirmenizi sağlar.

Tüm Villalarımızda kendine özel jakuzili, şömineli özel bahçeli, havuzlu ve barbekülüdür. Bazı villalarımızda ek olarak hamam konsetipli banyo  ve ateş çukuru ayrıcalığını da yaşayabilirsiniz.

Diğer Otellerimiz