ON7 Sapanca Private

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Detaylar

Doğal güzellikleri ile Türkiye’nin gözde tatil beldelerinden biri olan Sapanca’da yer almaktadır. Tasarımı ile muhteşem doğaya uyumlu ve bir o kadar konforlu müstakil 5 Private Suit, 5 Private Honeymoon ve 15 adet Private Deluxe evlerden oluşmaktadır. Kendine ait bahçeleri ile rahatlığı ve sessizliği yaşayacağınız ON7 Sapanca Private 12 yaş ve üzeri misafir kabul etmektedir.

Aile Ortamında Konfor

Siz ve sevdiklerinizin konforu ve rahatlığı bizim için en büyük önceliktir. Bu nedenle, modern ve kullanışlı suitlerimizi aile odası şeklinde tasarlamakla, sizlere evinizdeki sıcak ve samimi atmosferi sunmayı amaçlıyoruz.

Temizlik ve Hijyen

Temizlik ve hijyen, hem sizin hem de ailenizin sağlığı ve rahatlığı açısından son derece kritik bir öneme sahiptir. Bizim için, sizin memnuniyetiniz ve huzurunuz önceliğimizdir.

Ferahlık ve Manzara

70 m2’lik ferah ve konforlu iç mekana sahip evlerimiz, rahatlıkla dört misafiri ağırlayabileceğiniz ideal bir konaklama seçeneğini sunmaktadır.

Evinizin Konforu

Sizin için en iyisini sunmak adına, yerden ısıtmalı, klimalı ve şöminelidir özelliklerini bir araya getirdik.

YAŞAM ALANLARIMIZ

Sapanca Private Honeymoon

Doğa içerisinde unutulmaz bir balayı tatili için tasarlanan 5 adet Balayı evlerimizi sizlerin hizmetine sunuyoruz. Ferah 40 m2 iç mekan, konforlu mobilyalar ve özel üretilmiş yatakları bulunmaktadır. Dört mevsim keyfini sürebileceğiniz kendine ait ısıtmalı havuz, veranda ve 60 m2 bahçesi bulunan evlerimiz sizlere unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatmaya hazır. Private Honeymoon evlerimiz yerden ısıtmalı, klimalı ve şöminelidir.

Sapanca Private Suite

Modern ve kullanışlı Suitlerimiz aile odası şeklinde tasarlanmıştır. Muhteşem manzaralı 2+1 80 m2 ferah ve konforlu iç mekana sahip evlerimizde 4 misafir konaklayabilmektedir. Her evde dört mevsim keyfini sürebileceğiniz özel ısıtmalı havuz , veranda ve kendine ait bahçe alanı bulunmaktadır. Private Suit evlerimiz yerden ısıtmalı, klimalı ve şöminelidir.

Sapanca Private Deluxe

15 adet 40 m2 sahip Private Deluxe evlerimiz sizler için özenle tasarlandı. Geniş ve ferah iç mekan, veranda, kendine ait bahçesi, dört mevsim keyfini sürebileceğiniz özel ısıtmalı havuz, doğa ve göl manzarası ile kendinizi bulacağınız bir tatil deneyimi sunuyor. Evler yerden ısıtmalı, klimalı ve şöminelidir.

Diğer Otellerimiz