Şoförlü Vip Araç Tahsisi

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Detaylar

Türkiye’de eşi benzeri bulunmayan lükslükte Mercedes VIP Vitolarımızla ülke çapında her noktadan her noktaya yolculuklarınızı keyifle gerçekleştirmekteyiz. Bu doğrultuda şirket politikamız sizlerin seyahatlerinizi lüks,konforlu ve güvenli biçimde gerçekleştirmenizdir. Seyahatiniz boyunca boyunca siz değerli misafirlerimiz ve kıymetli aileniz bizlere emanettir.

Araçlarımız misafirlerimizin keyifli ve rahat yolculuk geçirmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Minibar, buzdolabı, televizyon, ara bölme, maybach tavan, Apple TV, Netflix, kahve makinesi, ısıtma, soğutma, elektrikli koltuk, deri koltuk, masajlı koltuk donanımları bütün araçlarımızda mevcuttur.

Araçlarımız her hizmet sonrasında siz değerli misafirlerimiz ve aileleri için detaylı olarak temizlenerek dezenfekte edilmektedir.

Mercedes VIP Vito araçlarımız siz kıymetli misafirlerimizin güvenliğini sağlamak amacıyla periyodik olarak bakıma alınmaktadır. Araçlarımız sürekli olarak kontrol edilmektedir.

Şirketimizin turizm taşımacılığı yapmak adına tüm belgeleri tam ve kendine aittir. Şirketimiz bu doğrultuda D2 ve Türsab belgelerine sahiptir. Şoförlü minibüs kiralama ve vip araç kiralama da uygun fiyat ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Sizleri temin ediyoruz ki verdiğiniz paranın karşılığını sonuna kadar alacağınız gibi fiyatlarımızın uygunluğuna da şaşıracaksınız…

Tüm bu üst düzey şoförlü minibüs kiralama hizmetlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siz değerli misafirlerimize ve ailelerine şimdiden iyi yolculuklar dileriz…

Diğer Transferlerimiz