Sertaç Hotel

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Detaylar

Sertaç Hotel, 68 Standart ve 4 Deluxe  olmak üzere toplam 72 odası, 2 adet Toplantı Salonu ile sizlerin güzel anılarına ev sahipliği yapmak amacıyla kurulmuştur. Şehrin gözbebeği, her geçen gün gelişmekte olan merkez ilçesi Serdivan’da konumlanan hotel Çark Caddesine, otogara oldukça yakındır.

Sertaç Hotel konaklama hizmetinin yanı sıra, toplantılarınıza da ev sahipliği yapmaktadır. Selçuk ve Sena Toplantı Salonlarında toplantılarınız için her detay düşünülmüştür.

Sertaç Hotele ait dilerseniz 300 m2 alana sahip kış bahçesinde dilerseniz de kapalı A’ la Carte Restaurant & Cafe’sinde  Türk ve Dünya Mutfağından seçme lezzetlerle buluşabilirsiniz. Aynı zamanda kış bahçesinde konumlanmış Pastanesinde eşsiz pastalarımızı sıcacık bir çay eşliğinde tüketebilirsiniz.

Misafirlerin güvenliği son derece önemlidir. Bu nedenle hotelde iş güvenliğinden, misafir güvenliğine kadar her detay düşünülmüştür. Binanın deprem güvenliğine uygun olmasının yanı sıra temelinde kullanılan Jet Grout tekniği de zeminin daha da güçlenmesini sağlamıştır.

Diğer Otellerimiz