Continent Luxury Suites Sakarya

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Tur Açıklaması

Continent lüks suitler; Sapanca gölü’ne 5 dk., şehir merkezine 10 dk., Sakarya Üniversitesi’ne 2 dk. mesafede, muhteşem konumuyla lüks ve kişiye özel konaklamanın tadını çıkarabileceğiniz karşılıklı ulusal otel markalı en özel tesisdir. Arteria Yaşam Merkezi’nin Starbucks, Burger King gibi ulusal ve uluslararası markalarıyla birlikte hizmet veren otelimiz, Serdivan ‘da uluslararası hizmet standartı ve tarzıyla Residence & Suite Otel konseptini yeni bir seviyeye taşıyor.
Continent lüks suitler; Sapanca gölü’ne 5 dk., şehir merkezine 10 dk., Sakarya Üniversitesi’ne 2 dk. mesafede, muhteşem konumuyla lüks ve kişiye özel konaklamanın tadını çıkarabileceğiniz karşılıklı ulusal otel markalı en özel tesisdir.
Arteria Yaşam Merkezi’nin Starbucks, Burger King gibi ulusal ve uluslararası markalarıyla birlikte hizmet veren otelimiz, Serdivan ‘da uluslararası hizmet standartı ve tarzıyla Residence & Suite Otel konseptini yeni bir seviyeye taşıyor.
Tesis lokasyon bilgileri

Sakarya’nın en popüler ve hareketli ilçesi olan Serdivan’ın merkezinde yer alan tesisimiz,konukları için çok özel konforlu odalarında konaklama imkanı sunuyor.

DAHİL OLAN / OLMAYAN HİZMETLER

Tur Planlaması

Diğer Turlarımız